Krásno slaví

25 let tradice a inovací
Krásno slaví

Krásno slaví 25 let své existence, ale jeho kořeny jsou mnohem hlubší. Společnost z Valašského Meziříčí totiž stojí především na dlouhé řeznické tradici rodiny Pilčíků – její majitel Karel Pilčík představuje už pátou generaci valašského rodu, která zasvětila život masu. Do chodu firmy se už zapojily i jeho děti.

Krásno je tak na česko-slovenském trhu opravdovým unikátem – rodinnou firmou mezi obdobně velkými tuzemskými podniky. Díky rodinnému nasazení se povedlo v uplynulých 25 letech vybudovat z Krásna podnik, který symbolizuje spojení řeznické tradice, valašského kumštu a moderních technologií.

Krásno je navíc pevně spjato i se samotným Valašskem, což je kraj zaslíbený dobrému masu a uzeninám. Proto najdete v nabídce Krásna lahodné šunkyklobásky, párkysalámy vyrobené podle vytříbených valašských receptur.

Výroba každého produktu začíná zodpovědným výběrem těch nejlepších surovin a končí laděním chuti až do nejmenších detailů, aby byli zákazníci vždy spokojení. O kvalitě produktů svědčí i ocenění, která Krásno za své výrobky v průběhu let obdrželo.

Volná místa Ochutnávky

KRÁSNO

Všechny výrobky Krásna vznikají v podmínkách, které garantují nejvyšší bezpečnostní a zdravotní standardy. Více než 97 procent všech výrobků je bez lepku, eliminována je i většina dalších alergenů, nepoužívají se geneticky upravené suroviny. Všechny suroviny, přísady a obaly jsou samozřejmě zdravotně nezávadné.

Mohlo by vás také zajímat...