Muzeum řeznictví

Muzeum řeznictví

Muzeum řeznictví se věnuje řeznickému řemeslu na Valašsku a připomíná výjimečné kvality uzenářských a masných výrobků v regionu. Zároveň je kulturním a společenským centrem. Muzeum založil majitel rodinné firmy MP Krásno Karel Pilčík. Pro veřejnost jsme otevřeli 10. září 2015.

Muzeum řeznictví - zážitkové muzeum:  http://www.muzeumreznictvi.cz/

 

https://www.youtube.com/watch?v=dJJNBShhQmU&feature=youtu.be

Co nabízíme?

Exkurze s pohoštěním - zveme Vás do muzea řeznictví a také k chutnému rautu, který bude sestaven z masných a uzených specialit MP Krásno, a. s. Vše můžete zapít kvalitním valašským pivem. Exkurzi s pohoštěním je nutno objednat předem.

Pronájem stylových prostor muzea řeznictví - nabízíme Vám pronájem prostor muzea řeznictví, které má stylový a dobře vybavený interiér vhodný pro oslavy, zasedání, rauty, firemní akce, prezentace a kulturní akce. K dispozici je špičková audio a videotechnika.

Pro školy nabízíme - jedinečnou expozici vývoje řeznického řemesla a živou výstavu řeznických strojů napojených na transmisi. Zajištujeme odborný výklad a přednášky. Součástí prohlídky je zhlédnutí originálního filmu z historie a současnosti řeznického řemesla na Valašsku.

Filmové projekce - nabízíme možnost promítání filmů také ve 3D kvalitě.

Koncerty a besedy - sál muzea je vhodný pro hudební produkci i pro kulturní a společenské besedy a setkání se zajímavými hosty.

 

Muzeum je bezbariérové. 

 

Aktuální informace najdete na: http://www.muzeumreznictvi.cz/

Najdete nás i na Facebooku.

 

  

 

sál muzea

 

Doporučují nás: http://www.rudolfjelinek.cz/

http://www.rudolfjelinek.cz/

 

Lázně Teplice nad Bečvou

www.ltnb.cz 

 

 

Volná místa Ochutnávky

Mohlo by vás také zajímat...

Rozjeďte to!

Rozjeďte to!

22. 5. 2018
Chlapská klobása

Chlapská klobása

14. 5. 2018
Ledoví muži

Ledoví muži

9. 5. 2018