Muzeum řeznictví

Muzeum řeznictví

Muzeum řeznictví se věnuje řeznickému řemeslu na Valašsku a připomíná výjimečné kvality uzenářských a masných výrobků v regionu. Zároveň je kulturním a společenským centrem. Muzeum založil majitel rodinné firmy MP Krásno Karel Pilčík. Pro veřejnost jsme otevřeli 10. září 2015.

Muzeum řeznictví - zážitkové muzeum:  http://www.muzeumreznictvi.cz/

 

https://www.youtube.com/watch?v=dJJNBShhQmU&feature=youtu.be

Co nabízíme?

Exkurze s pohoštěním - zveme Vás do muzea řeznictví a také k chutnému rautu, který bude sestaven z masných a uzených specialit MP Krásno, a. s. Vše můžete zapít kvalitním valašským pivem. Exkurzi s pohoštěním je nutno objednat předem.

Pronájem stylových prostor muzea řeznictví - nabízíme Vám pronájem prostor muzea řeznictví, které má stylový a dobře vybavený interiér vhodný pro oslavy, zasedání, rauty, firemní akce, prezentace a kulturní akce. K dispozici je špičková audio a videotechnika.

Pro školy nabízíme - jedinečnou expozici vývoje řeznického řemesla a živou výstavu řeznických strojů napojených na transmisi. Zajištujeme odborný výklad a přednášky. Součástí prohlídky je zhlédnutí originálního filmu z historie a současnosti řeznického řemesla na Valašsku.

Filmové projekce - nabízíme možnost promítání filmů také ve 3D kvalitě.

Koncerty a besedy - sál muzea je vhodný pro hudební produkci i pro kulturní a společenské besedy a setkání se zajímavými hosty.

 

Muzeum je bezbariérové. 

 

Aktuální informace najdete na: http://www.muzeumreznictvi.cz/

Najdete nás i na Facebooku.

 

  

 

sál muzea

 

Doporučují nás: http://www.rudolfjelinek.cz/

http://www.rudolfjelinek.cz/

 

Lázně Teplice nad Bečvou

www.ltnb.cz 

 

 

Volná místa Ochutnávky

Mohlo by vás také zajímat...