Certifikáty

Špičkovou kvalitu v Krásnu potvrzují získané certifikáty

V 90. letech bylo Krásno malou lokální provozovnou, od té doby se ale změnilo v moderní podnik v srdci Valašska, který patří mezi pětici největších výrobců masných produktů v České republice. Taková změna obnášela výrazné investice, aby výroba vyhovovala přísným evropským normám. Krásno ušlo obrovský kus cesty, jeho současné technologie se vyrovnají špičkovým podnikům v Evropě.
Krásno v průběhu let prošlo celou řadou úspěšných prověrek a má všechny klíčové certifikáty pro evropský trh. Ve společnosti je zaveden systém HACCP – celý proces výroby je tedy pod stálým veterinárním dozorem, což zaručuje prvotřídní kvalitu surovin i samotných produktů

Díky systému řízení jakosti založenému na soustavě vstupních, výrobních i výstupních kontrol mají zákazníci jistotu, že dostanou kvalitní výrobky z čerstvých surovin. Všechny suroviny a jednotlivé složky výrobků totiž musí mít potvrzení o zdravotní nezávadnosti, případně i další testy. Krásno ve výrobě zároveň nikdy nepoužívá geneticky upravené suroviny (GMO). 

Mezinárodní audit Internationa Food Standard (IFS)


Krásno má i další potvrzení špičkové kvality výroby. Jedním z nich je mezinárodní audit International Food Standard (IFS), který hodnotí dodavatele nadnárodních obchodních řetězců z pohledu řízení jakosti a zdravotní nezávadnosti potravin. Krásno získalo zařazení do Higher Level, tedy vyšší úrovně splněných kritérií, navíc je jedním z mála českých výrobců uzenin, kteří takový certifikát mají.
Filozofií Krásna je pečovat nejen o nadstandardní kvalitu masa a uzenin, ale i o své zaměstnance, kteří jsou klíčem k úspěchu firmy. Od roku 1999 vlastní společnost titul Bezpečný podnik, udělovaný Českým úřadem bezpečnosti práce, jenž zaručuje vysoký standard bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstnanců při práci.

 

 

Volná místa

Mohlo by vás také zajímat...

Vinobraní

Vinobraní

11. 9. 2017
Šunkovník

Šunkovník

5. 9. 2017