Ochutnávky

Plánované ochutnávky

PRAMEN CZ 152

1. 6. 2017

9:00 - 17:00

České Budějovice, K. Štěcha 26

COOP Jednota - Uh. Ostroh - SM 104

1. 6. 2017

7:00 - 16:00

Boršice u Buchlovic

Na děti se těší Amálka 

Jednota 450 (SD Mikulov)

1. 6. 2017

7:00 - 16:00

Velké Bílovice

COOP Boskovice - SM 521

1. 6. 2017

7:00 - 16:00

Kunštát, Náměstí

Albert 192

1. 6. 2017

8:00 - 16:00

Plzeň, Písecká ul.

Jednota Vsetín - SM 026

1. 6. 2017

8:00 - 16:00

Halenkov

COOP Jednota - Uh. Ostroh - Sm 521

2. 6. 2017

7:00 - 16:00

Buchlovice

Na děti se těší Amálka 

Jednota 320 (SD Mikulov)

2. 6. 2017

7:00 - 16:00

Valtice, P. Bezruče

Rosa Market

2. 6. 2017

8:00 - 16:00

Litoměřice, Komenského 2024/6

COOP Boskovice - SM 541

2. 6. 2017

7:00 - 16:00

Velké Opatovice

Albert 192

2. 6. 2017

8:00 - 16:00

Plzeň, Písecká ul.

Jednota Vsetín - SM 008

2. 6. 2017

8:00 - 16:00

Valašské Meziřící, U Nemocnice

Rosa Market 142

6. 6. 2017

7:00 - 16:00

Vyškov, Nádražní ul.

Jednota Nová Paka - SM 190

6. 6. 2017

8:00 - 16:00

Dobruška, Náměstí F. L. Věka

PRAMEN CZ - 161

6. 6. 2017

8:00 - 16:00

Holýšov, Táborová 592

COOP Uherský Ostroh - SM 354

7. 6. 2017

7:00 - 16:00

Klenovice

COOP Beskydy - TUTY 461

7. 6. 2017

9:00 - 17:00

Návsí 288

Jednota 007 (SD Mikulov)

7. 6. 2017

7:00 - 16:00

Břeclav - Poštorná, Nádražní 60

Rosa Market 112

7. 6. 2017

7:00 - 15:00

Zlín, Březnice 26

Hruška 910

8. 6. 2017

7:00 - 16:00

Slavičín, Hrádek

STEMD, s.r.o.

8. 6. 2017

7:00 - 16:00

Lipovec 200

PEKAŘI s.r.o.

8. 6. 2017

9:00 - 17:00

Ostrava - Poruba, Porubská 19

Jednota 440 (SD Mikulov)

8. 6. 2017

7:00 16:00

Rakvice

Rosa Market 857

8. 6. 2017

8:00 - 16:00

Hroznětín, Krušnohorské náměstí 39

Pramen CZ 159

9. 6. 2017

9:00 - 17:00

Protivín, Masarykovo nám. 16

COOP Jednota - Zlín - SM 719

9. 6. 2017

7:00 - 15:00

Zlín, Třída 2. května

Kupsa Kamil

9. 6. 2017

7:00 - 16:00

Svitávka, Hybešova 38

Jednota 500 (SD Mikulov)

9. 6. 2017

7:00 - 16:00

Mikulov, Hraničářů 8

Kolovrátník Petr - Prima

9. 6. 2017

8:00 - 16:00

Desná - Střed

Rosa Market 118

12. 6. 2017

8:00 - 16:00

Bystřice pod Hostýnem, Školní 1301

Pramen CZ - 123

12. 6. 2017

8:00 - 16:00

Přelouč, Obránců Míru 1130

Hruška 951 - Ing. Rašner

13. 6. 2017

7:00 - 16:00

Pustiměř, Pustiměřské Prusy

Duomax s.r.o.

13. 6. 2017

7:00 - 16:00

Mokrá 533

Na děti se těší Amálka 

COOP Beskydy - TUTY 381

14. 6. 2017

9:00 - 17:00

Havířov - Šumbark, M. Pujmanová 28

Enfin CZ

14. 6. 2017

7:00 - 15:00

Kunovice, Náměstí Svobody 1457

Jednota 420 (SD Mikulov)

14. 6. 2017

7:00 - 16:00

Kobylí

Rosa Market 143

14. 6. 2017

7:00 - 16:00

Rájec Jestřebí, Komenského 621

Jednota019

14. 6. 2017

8:00 - 16:00

Trutnov, Maxima Gorkého 453

ABS Holoubkov, s.r.o. - Enapo

14. 6. 2017

8:00 - 16:00

Holoubkov 77

Pramen CZ 166

14. 6. 2017

8:00 - 16:00

Klášterec nad Ohří, Polní 681

COOP Beskydy - TUTY 342

15. 6. 2017

9:0 - 17:00

Frýdek - Místek, Frýdlanská 150

Kovář Petr

15. 6. 2017

8:00 - 16:00

Uherský Brod, Bratří Lužů 131

Jednota 410 (SD Mikulov)

15. 6. 2017

7:00 - 16:00

Hustopeče u Brna, Nádražní ul.

Na děti se těší Amálka 

Drlíková - Enapo

15. 6. 2017

7:00 - 16:00

Bučovice, Náměstí Svobody

Jednota SD TERNO 100

15. 6. 2017

8:00 - 16:00

Prachatice, Husinecká 1190

PRAMEN CZ - 193

15. 6. 2017

8:00 - 16:00

Poběžovice, Mariánská 66

H+H Liberec, s.r.o. - HIT Market

15. 6. 2017

7:00 - 15:00

Liberec Ruprechtice, Náměstí Míru 1352/6

Jednota Zábřeh - SM 515

16. 6. 2017

7:00 - 16:00

Loštice

COOP Beskydy - TUTY 371

16. 6. 2017

9:00 - 17:00

Orlová - Lutyně, F. S. Tůmy 1200

Terno 1101

16. 6. 2017

8:00 - 17:00

Zlín - Louky, Třída T. Bati 398

Jednota 006 (SD Mikulov)

16. 6. 2017

7:00 -16:00

Pohořelice, Vídeňská ul.

Na děti se těší Amálka 

Jednota SD TERNO 100

16. 6. 2017

8:00 - 16:00

Prachatice, Husinecká 1190

Rosa Market 829

16. 6. 2017

8:00 - 16:00

Koloveč, Palackého 317

Potraviny - QUANG HIEN DAO

16. 6. 2017

8:00 - 16:00

Chlumec, Ústecká 219

Folget

16. 6. 2017

8:00 - 16:00

Liberec - Vratislavice, Zámecký vrch 1413

Podniková prodejna 136

17. 6. 2017

7:00 - 15:00

Bzenec, Náměstí Svobody 327/41

Na děti se těší Amálka 

Pramen CZ 181 (Družba)

19. 6. 2017

8:00 - 16:00

Litoměřice, Pokratická 73/1852

Hruška 924

20. 6. 2017

7:00 - 16:00

Ivanovice na Hané, Palackého 145

Rosa Market

20. 6. 2017

8:00 - 16:00

Kralupy nad Vltavou, Hennigsdorfská 1037

Rosa market

20. 6. 2017

8:00 - 16:00

Kralupy nad Vltavou, Hennigsdorfská 1037

Na děti se těší Amálka 

Pramen CZ 126

21. 6. 2017

8:00 - 16:00

Slatiňany, Vítězství 119

COOP Jednota - Uh. Ostroh - SM 401

21. 6. 2017

7:00 - 15:00

Dolní Němčí - Nákupní středisko

Hruška 1204

21. 6. 2017

7:00 - 16:00

Vyškov, Dobrovského 431

Jednota 462 - Maria (SD Hodonín)

21. 6. 2017

7:00 - 16:00

Kyjov. Kollárova ul.

Pramen CZ 171

21. 6. 2017

8:00 - 16:00

Kolín, Masarykova 987

Na děti se těší Amálka 

Vladyka Květoslav

22. 6. 2017

8:00 - 16:00

Slatiňany, T. G. Masaryka 130

Hruška 643

22. 6.2017

8:00 - 16:00

Rousínov, Sušilovo náměstí 1

Hruška 773

22. 6. 2017

8:00 - 16:00

Uherské Hradiště, Větrná 1017

Potraviny u Trčků - Enapo

22. 6. 2017

7:00 - 16:00

Tvrdonice, Náměstí míru 9

Potraviny K&K - Enapo

22. 6. 2017

8:00 - 16:00

Nýrsko, Praporčíka Veitla 55

Zejvalová Martina

22. 6. 2017

8:00 - 16:00

Bezno, Boleslavská 237

Na děti se těší Amálka 

Kubík

23. 6. 2017

8:00 - 16:00

Vysoké Mýto, 17. listopadu 690

COOP Jednota - Uh. Ostroh - SM 461

23. 6. 2017

8:00 - 16:00

Zlechov

Jednota 214 (Hodonín)

23. 6. 2017

7:00 - 16:00

Milotice

Obec Doloplazy

23. 6. 2017

7:00 - 16:00

Doloplazy 10, Nezamyslice

Obstav Profi - Enapo

23. 6. 2017

8:00 - 16:00

Nepomuk, Na Vinici 435

Rosa Market 443

23. 6. 217

8:00 - 16:00

Praha Mukařov, Pražská 230

Na děti se těší Amálka

Jednota Vsetín - Sm 036

23. 6. 2017

8:00 - 16:00

Nový Hrozenkov

Folget

23. 6. 2017

8:00 - 16:00

Jablonec nad Nisou, Jitřní 4286

TAMDA FOODS, s.r.o. (Areál SAPA)

24. 6. 2017

9:00 - 17:00

Praha - Písnice, Libušská 319/126

TAMDA FOODS, s.r.o. (areál SAPA)

24. 6. 2017

9:00 - 17:00

Praha - Písnice, Libušská 319/126

Novys

26. 6. 2017

8:00 - 16:00

Kralupy nad Vltavou, Seifertovo nám. 746

Na děti se těší Amálka 

Hruška 1293

27. 6. 2017

7:00 - 16:00

Horka nad Moravou, Náměstí Osvobození 9

Pramen Cz

27. 6. 2017

8:00 - 16:00

Mimoň, Letná 244

Na děti se těší Amálka 

Terno 215

28. 6.

9:00 - 16:00

Týn nad Vltavou, Orlická

Rosa Market 196

28. 6. 2017

7:00 - 16:00

Švábenice 49

Měděnka - Nejedlá Luďka

28. 6. 2017

8:00 - 16:00

Hejnice, Jizerská 557

Na děti se těší Amálka 

Jednota 287 (SD Moravský Krumlov)

28. 6. 2017

7:00 - 16:00

Únanov

Jednota 280

28. 6. 2017

8:00 - 16:00

Blatná, J. P. Koupka 43

Terno 215

29. 6. 2017

9:00 - 17:00

Týn nad Vltavou, Orlická

Hruška 576

29. 6. 2017

8:00 - 16:00

Bojkovice, Čtvrť 1. máje 178

COOP Uherský Ostroh - SM 356

29. 6. 2017

7:00 - 16:00

Němčice nad Hanou

Rosa market - NGCO NGUYEN BICH

29. 6. 2017

8:00 - 16:00

Velký Šenov, Náměstí Míru 567

Koula Miroslav - Obchodník s.r.o.

30. 6. 2017

8:00 - 16:00

Hradec Králové, Na Drahách 565

Rosa Market 245

30. 6. 2017

8:00 - 16:00

Kroměříž, Slovanské náměstí 2790

Štrejtová Hana - Enapo

30. 6. 2017

7:00 - 16:00

Račice 74

Rosa market

30. 6. 2017

8:00 - 16:00

Rumburk, Lužické nám. 212

Pramen CZ

30. 6. 2017

8:00 - 16:00

Jablonné v Podještědí, Zdislavy z Lemberka 137

Na děti se těší Amálka 

Podniková prodejna MPK - 111

30. 6. 2017

8:00 - 16:00

Ostrava - Poruba, Hlavní

Kubík

3. 7. 2017

8:00 - 16:00

Litomyšl, Smetanovo náměstí 70

Na děti se těší Amálka

COOP SD Uherský Ostroh - SM 350

3. 7. 2017

7:00 - 16:00

Kostelec na Hané, Tyršova 795

Enfin CZ

3. 7. 2017

8:00 - 16:00

Uherské Hradiště, Protzkarová 33

Kovář Petr

4. 7. 2017

8:00 - 16:00

Uherský Brod, Bratří Lužů 131

Řeznictví u Brožů CBA

4. 7. 2017

8:00 - 16:00

Smiřice, Palackého 8

Na děti se těší Amálka

Jednota - Terno

4. 7. 2017

7:00 - 17:00

Olomouc, Horní Lán 9

Jednota 125

7. 7. 2017

8:00 - 16:00

Šumice 120

COOP Beskydy 063

7. 7. 2017

8:00 - 16:00

Čeladná 715

Folget

7. 7. 2017

8:00 - 16:00

Liberec - Vratislavice, Zámecký vrch 1413

COOP Boskovice - SM 171

11. 7. 2017

7:00 - 16:00

Doubravice, Náměstí Svobody 32

CBA Úpice - Obchodní dům

7. 7. 2017

8:00 - 16:00

Úpice, Bratří Čapků 1075

Na děti se těší Amálka

Rosa Market 203

7. 7. 2017

7:00 - 16:00

Rousínov u Vyškova, Sušilovo náměstí 20

Rosa market

7. 7. 2017

8:00 - 16:00

Kralupy nad Vltavou , Hennigsdorfská 1037

MM Centrum - podniková prodejna 109

11. 7. 2017

8:00 - 17:00

Ostrava, Zámecká 7 - 9

Na děti se těší Amálka

COOP Beskydy - TUTY 441

12. 7. 2017

8:00 - 16:00

Ostravice 72

Na děti se těší Amálka

Hruška 1204

12. 7. 2017

7:00 - 16:00

Vyškov, Dobrovského 431

Enfin CZ

12. 7. 2017

7:00 - 15:00

Uherský Brod, Masarykovo náměstí 162

COOP Boskovice - SM 491

13. 7. 2017

7:00 - 16:00

Lysice

COOP Boskovice - SM 075

18. 7. 2017

7:00 - 16:00

Lipůvka

Rosa Market 140

7. 7. 2017

7:00 - 16:00

Ždánice, Městečko 759

Rosa Market 125

13. 7. 2017

7:00 - 15:00

Zlín - Malenovice, Masarykova 1057

S - Market, Jan Slovák

14. 7. 2017

8:00 - 16:00

Horní Lideč 114

Na děti se těší Amálka

Hruška 834 - Prejza

14. 7. 2017

8:00 - 16:00

Přerov, Velká Dlážka

COOP Jednota 220

14. 7. 2017

7:00 - 15:00

Spytihněv 545

Rosa Market 110

17. 7. 2017

7:00 - 15:00

Otrokovice, Třída T. Bati 377

COOP Jednota 260

19. 7. 2017

7:00 - 15:00

Napajedla, ul. Na Kapli 1434

Terno 1101

21. 7. 2017

8:00 - 17:00

Zlín - Louky, Třída T.Bati 398

COOP Boskovice - SM 510

19. 7. 2017

7:00 - 16:00

Boskovice, Mánesova ul.

Pramen CZ 171

10. 7. 2017

8:00 - 16:00

Kolín, Masarykova 987

Podniková prodejna MPK - 183

21. 7. 2017

7:30 - 16:30

Přerov, Wilsonova 1994/9

Na děti se těší Amálka

Podniková prodejna MPK - 178

27. 7. 2017

8:00 - 17:00

Jindřichův Hradec, Náměst Míru 89

Na děti se těší Amálka

Podniková prodejna MPK - 178

27. 7. 2018

8:00 - 17:00

Jindřichův Hradec, Náměst Míru 89

Na děti se těší Amálka

COOP Boskovice - SM 172

20. 7. 2017

7:00 - 16:00

Brodek u Konice

Pramen CZ

25. 7. 2017

8:00 - 16:00

Mimoň , Letná 244

COOP Boskovice - SM 172

26. 7. 2017

7:00 - 16:00

Petrovice 163

COOP Jednota 246 Ostrožanka

27. 7. 2017

8:00 - 16:00

Uherský Ostroh

Kořínek Petr - Enapo

28. 7. 2017

7:00 - 16:00

Prostějov, Žitná 7

Rojal

28. 7. 2017

9:00 - 17:00

Uherský Brod, Stolařská 2338

Volná místa Ochutnávky