60 dní aktivně a zdravě | MP Krásno

60 dní aktivně a zdravě

Stáhni si aplikaci zdarma, zapoj se do výzev, sdílej výsledky a vyhrávej.
Aktivně a zdravě s MP Krásno

Už jste se někdy pokusili o velkou změnu životního stylu? Není to tak snadné, jak by se mohlo zdát. Ti z vás, kteří jste to už zkusili a neuspěli víte své. Je tolik věcí, na které se zaměřit, hlídat si je a vytrvat. Strava, dostatečný pohyb a psychická pohoda jsou jen začátek.

Proto je nejlepší na to nebýt sám. Mít kamaráda – pomocníka. Máme pro vás jednoho, který vám se vším pomůže, je vždy k dispozici a co nejvíce vám usnadní cestu za lepší kondicí.

Jmenuje se 60 dnů aktivně a zdravě a je to šikovná mobilní aplikace pro všechny chytré telefony. Na jejím vývoji se podílelo množství profesionálů na výživu, pohyb a hubnutí. Aplikace je šikovný rádce a průvodce na cestě za lepším a zdravějším Já.

Prožijte 60 dní aktivně a zdravě!

I malé změny v životním stylu mají velký vliv na zdraví. Obzvlášť, když se dělají zábavnou formou. Výzvy v aplikaci jsou jednoduché a zábavné.

Podpořte se s přáteli

Nejste v tom sami. Své výsledky, komentáře i fotografie můžete sdílet přímo v aplikaci. Můžete taky komentovat a lajkovat příspěvky ostatních a tím je podpořit v jejich výkonech.

Malé dávky každodenní inspirace

V aplikaci najdete zajímavé články o výživě, sportu i novinky ze zdravého životního stylu. Sekce inspirace vás nakopne k dalším výkonům.

Odměny za výkon!

Udělejte si ze starosti o své zdraví hru. Plněním výzev budete sbírat nejen virtuální medaile, ale i hodnotné odměny.

Tak neváhejte a přidejte se ke skupině lidí, kteří malými kroky dokáží velké věci.
Partnerem projektu je MP Krásno s.r.o. Podporujeme smysluplné projekty.

Chcete vědět více. Podívejte se na web aktivně a zdravě.
Aplikaci si můžete stáhnout pro iOS a Android.

Volná místa Akční leták Ochutnávky