Amálka a Kája, poctivá řada uzenin pro děti | MP Krásno

Amálka a Kája, poctivá řada uzenin pro děti

Dopřejte svým dětem jen to nejlepší
Kája a Amálka

V dětském jídelníčku by mělo být zastoupeno také maso v přiměřeném množství. Je to totiž zdroj cenných vitamínů skupiny B, železa a plnohodnotných bílkovin, které jsou důležité pro správný růst dítěte.

Největší zastoupení by v dětském jídelníčku mělo mít maso kuřecí, krůtí, králičí a případně libové vepřové, telecí či hovězí. Nejvhodnější tepelnou úpravou masa je dušení nebo vaření, a v menší míře i pečení. Od masných výrobků se očekává, že by neměly obsahovat příliš mnoho soli a přídavných látek. Množství soli v mase, uzeninách a samozřejmě dalších potravinách, by mělo být hlídáno zejména v kojeneckém a batolecím věku, kdy je použití soli téměř zapovězeno. Uzeniny vybírejte výhradně s vysokým obsahem masa a nižším obsahem tukové vložky.

V Krásnu nám záleží na zdravé budoucnosti dětí. Proto jsme připravili speciální dětskou řadu produktů. Uzeniny pro děti připravujeme z těch nejlepších surovin, dáváme do nich jen nezbytné množství soli a všechny vyrábíme přirozeně bezlepkové. S výběrem kvalitních dětských produktů vám pomůže naše hravá dvojka Kája a Amálka, kteří jsou maskoty našich produktů pro nejmladší. Vyzkoušejte třeba Amálčiny barevné a hravé párky pro děti nebo šunku nejvyšší jakosti s obsahem masa 92 %. Pro mlsné jazýčky máme také Kájovy párky pro děti s vyváženou recepturou nebo pochoutku Vysočina Kája se sníženým obsahem tuku a soli. Pro kluky jsme připravili ještě Kájovu šunku nejvyšší jakosti opět s 92 % obsahem masa.

Jelikož grilovací a opékací sezóna právě začala, můžete svým dětem dopřát také naše kvalitní rošťácké špekáčky.

Mohlo by vás také zajímat...

Svátek Tří králů

Svátek Tří králů

05. 01. 2022
Volná místa Akční leták Ochutnávky