Dětský den v Krásnosvětě – MP Krásno

Dětský den v Krásnosvětě

Oslavte ho spolu s našimi produkty pro děti

Děti činí náš život krásnějším a smysluplnějším. Mezinárodní den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Svátek se v současnosti slaví ve více než 145 zemích světa.

První snahy o samostatný den věnovaný dětem se objevily v USA již v 19. století. V České republice se den dětí slaví 1. června. Toto datum vybrala Mezinárodní demokratická federace žen na svém zasedání v Moskvě v roce 1949. Poprvé se dětský den slavil o rok později. Organizace spojených národů (OSN) navíc vyhlásila takzvaný univerzální dětský den, kterým se stal 20. listopad.

Dnes kvůli hektické době spousta rodičů nemá na své děti tolik času, kolik by potřebovaly. Mezinárodní den dětí je tedy ta pravá příležitost, kdy si můžete se svými potomky užít spoustu zábavy na nejrůznějších akcích. Vyrazit můžete například do zoologické zahrady, do mnoha hradů a zámků dalších atraktivních míst.

Svým dětem můžete připravit také zábavný program a skvělé pohoštění u vás doma. K tomu vám pomůže naše dětská řada produktů. Připravujeme je z těch nejlepších surovin a ze zásady do nich nepřidáváme lepek ani příliš mnoho soli. S výběrem kvalitních surovin vám pomůže naše hravá dvojka Kája a Amálka, kteří jsou maskoty našich produktů pro nejmenší.

Vyzkoušejte dát vašim dětem naše novinky Amálka Šunkáček  nebo Kája Junior. Pro mlsné jazýčky máme také Kájovy párky pro děti s vyváženou recepturou nebo léty prověřenou tradiční pochoutku Vysočina Kája. Pro kluky jsme připravili ještě Kájovu šunku nejvyšší jakosti opět s 92 % obsahem masa.

Dopřejte jim v jejich velký den jen to nejlepší, výběr je opravdu široký.

Tak hurá do Krásnosvěta!

Mohlo by vás také zajímat...

Volná místa Akční leták Ochutnávky