Dvě novinky na pultech prodejen MP Krásno | MP Krásno

Dvě novinky na pultech prodejen MP Krásno

Co nového pro vás připravili valašští řezníci
Dvě novinky na pultech prodejen MP Krásno

Představujeme vám dva zcela nové výrobky, které nyní najdete na pultech všech řeznictví MP Krásno.

Krúcanec paprikový

Představujeme vám novou, elegantně zakroucenou paprikovou klobásu, na které díky jemně pikantní chuti pochutnají pánové i dámy. Krúcanec paprikový zakoupíte na pultech všech našich řeznictví MP Krásno.

Krúcanec zaplní vaše chuťové pohárky decentní a jemně pikantní chutí. Vysoušíme jej několik dní v udírně a sušárně, což dodává Krúcanci neobyčejně jemnou a vyváženou chuť, spolu s optimální tvrdostí při skusu nebo na nákroji. Na 100g Krúcance jsme použili 135 g masa. Jako naprostá většina našich masných a uzenářských výrobků je i Krúcanec bez lepku. Krúcanec paprikový patří mezi fermentované trvanlivé výrobky.

Krúcanec paprikový

Bačovská šunka výběrová

Pořádný kus šunky s mimořádně vysokým podílem vepřového masa vás ohromí. Vyzkoušejte naší novou výběrovou Bačovskou šunku s čerstvým pečivem, případně z ní připravte skvělé pohoštění. Skvělá je opečená na pánvi v kombinaci s máslovou bramborovou kaší.

Bačovskou šunku výběrovou vyrábíme z celých šálů vepřové kýty, kdy je na šunce ponecháno tukové krytí pro zachování jedinečné chuti. Jemné zauzení dodává Bačovské šunce originální a nezaměnitelnou chuť. Bačovská šunka patří k dalším produktům z řady našich bezlepkových výrobků.

Bačovská šunka výběrová

Mohlo by vás také zajímat...

Volná místa Akční leták Ochutnávky