Krásno letos slaví 30. výročí od svého založení | MP Krásno

Krásno letos slaví 30. výročí od svého založení

Pod vedením rodiny Pilčíků slavíme letos již 30 let firmy

Historie rodinného podniku sahá až do roku 1855, kdy Valašský rod Pilčíků započal svou cestu v řeznickém řemeslu. Majitel firmy MP Krásno Karel Pilčík zastupuje již pátou generaci řezníků. Své nadšení a zkušenosti, které zdědil především od svého otce a strýce, dál předává i svým dětem - synovi Karlovi mladšímu a dceři Pavlíně, kteří se zapojili do rodinné tradice a pokračují v jejím zachování.

Historie společnosti MP Krásno sahá až do roku 1993. MP Krásno symbolizuje řeznickou tradici, valašské receptury s bohatou chutí a důraz na využívání nejmodernějších technologií. Snažíme se pro naše zákazníky zajistit bohatý sortiment uzenin a neustále se snažíme jejich výběr a kvalitu zdokonalovat. Dnes patříme mezi tři největší zpracovatele uzenin v České republice.

V roce 2008 jsme získali bývalý Masokombinát Martinov, který jsme podstatně modernizovali a rozšířili tak portfolio našich trvanlivých výrobků.

V roce 2020 jsme investovali do špičkového nářezového centra s robotickou linkou, která byla první svého druhu v České a Slovenské republice. Vždy se snažíme jít s dobou a se držíme si pozici spolehlivého partnera a dodavatele se skutečnou tváří rodinné společnosti.

„Na Valašsku je Krásno“ je naším mottem, kterého se jako tým držíme. Jsme hrdí na naši pozici na trhu a snažíme se ukázat našim zákazníkům, že jsme spolehlivým partnerem a dodavatelem za všech okolností, které nám dnešní náročná doba přináší.

V letošním roce, kdy Krásno slaví 30 let, slibujeme, že zůstaneme nadále spolehlivým dodavatelem uzenin a čerstvého masa do vašich domovů. Za celé Krásno vám přejeme našim sloganem “Žijte Krásně”.

Mohlo by vás také zajímat...

Volná místa Akční leták Ochutnávky