Krásno se opět stalo „Ježíškovým vnoučetem“ | MP Krásno

Krásno se opět stalo „Ježíškovým vnoučetem“

Dobré skutky se dělají nejen o Vánocích

Ve čtvrtek 19.1.2023 jsme se opět stali "Ježíškovými vnoučaty", když jsme splnili jedno z přání seniorů z Domova se zvláštním režimem v sanatoriu TOPAS ve Vizovicích. "Ježíškova vnoučata" je název projektu, který patří ke zdařilým počinům a tuto dobrou věc se rozhodla podpořit i společnost Krásno.

V rámci přání, ve kterém si senioři přáli zavzpomínat na časy, kdy si pochutnávali na pravých zabijačkových specialitách a scházeli se u jednoho stolu, jsme se dali do práce a připravili jsme zážitek s pestrým programem.

Úvodem vystoupily děti ze ZŠ Vizovice s pásmem písniček a básniček pod vedením paní učitelky Ulrichové. Následovalo úvodní slovo vedoucí aktivizačních pracovníků paní Evy Jandíkové a obchodní ředitelky společnosti Krásno paní Pavlíny Křižanovské, která představuje již 6. generaci řeznického rodu.

Seniorům byl promítnut film o zabijačce, který patří k unikátní projekci Řeznického muzea ve Valašském Meziříčí. Nakonec nechyběla ani zabijačková hostina, na které si senioři velmi pochutnali a bylo jim tak splněno jejich přání. Všichni klienti domova dostali navíc jako překvapení dárkovou tašku Krásno s reklamními předměty a trvanlivými uzeninami.

Jsme rádi, že jsme se mohli tohoto projektu zúčastnit a děkujeme všem kolegům, kteří se podíleli na této úžasné akci.

Mohlo by vás také zajímat...

Volná místa Akční leták Ochutnávky