Ocenění masných výrobků Sous-Vide potravinářskou komorou | MP Krásno

Ocenění masných výrobků Sous-Vide potravinářskou komorou

Ocenění v kategorii bezpečnost a kvalita potravin

Hodnotící komise 10. ročníku soutěže Cena Potravinářské komory ČR o nejlepší inovativní potravinářský výrobek již vybrala letošní oceněné.

Cílem soutěže Potravinářské komory České republiky je podpora českých potravin a jejich výrobců,
zejména zdůrazňuje inovativní potravinářské výrobky. Jsme hrdými a pravidelnými účastníky této soutěže a s radostí oznamujeme, že jsme se umístili na žebříčku s naší exkluzivní řadou produktů Sous-Vide. Ocenení jsme získali v kategorii bezpečnost a kvalita potravin za naše inovace, které promítáme do výroby finálních produktů a na váš stůl.

 

Věnujeme maximální péči kvalitě našich masných výrobků a pečlivě dodržujeme veškerá opatření zajišťující jejich vynikající chuť a jakost! Náš proces zahrnuje následující kroky:

• Maso spolu s dalšími kvalitními ingrediencemi pečlivě vakuujeme do speciálních varných folií.
• Díky šetrnému a pomalému vaření ve vlastní šťávě si maso uchovává své přirozené aroma a šťavnatost.
• Důležité živiny zůstávají zachovány v mase díky nízkým vařícím teplotám, které eliminují riziko jejich ztráty během zpracování.
Naše produkty Sous – Vide jsou již tepelně upraveny, což znamená, že už nepracujete se syrovým masem a nemusíte ho tak nijak čistit nebo upravovat. Stačí ho jen krátce dokončit dle přiloženého návodu nebo kouknout na naše facebookové stránky, kde se můžete podívat na video, jak nejlépe Sous – Vide konzumovat.
• Tímto způsobem šetříme váš čas a energii, což oceníte zejména v dnešním uspěchaném světě.
• Zpracování masa metodou Sous – Vide prodlužuje dobu trvanlivosti těchto produktů a zajišťuje jejich bezpečnost a kvalitu.

Ceníme si vaší podpory a těšíme se, že si budete moci pochutnat na široké škále našich výrobků, které nesou jméno MP Krásno. Naše cesta za kvalitou a inovacemi nekončí – budeme pokračovat v hledání nových způsobů, jak vám dopřát ty nejlepší potraviny a zážitky z jídla. Vaše spokojenost je naším nejdůležitějším cílem a těšíme se na dlouhou a chutnou spolupráci.

Volná místa Akční leták Ochutnávky