Podnik podporující zdraví | MP Krásno

Podnik podporující zdraví

Jsme podnik podporující zdraví 3. stupně
Podnik podporující zdraví 2022

Naše společnost úspěšně obhájila post podniku podporující zdraví. Ocenění jsme převzali v prostorách Kaiserštejnského paláce na Malé Straně za účasti ministra zdravotnictví.

V letošním roce naše společnost úspěšně prošla auditem a opětovně obhájila post PODNIK PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ 3. stupně. Soutěž, kterou každoročně vyhlašuje hlavní hygienik České republiky, má za cíl ocenit firmy, pro které se podpora zdraví stala nedílnou součástí každodenního pracovního života, a které nadstandardně a nad rámec zákona pečují o zdraví svých zaměstnanců a pracují na zlepšení pracovních podmínek. Nejvíce pomyslných bodů nám v soutěži přineslo závodní stravování doplňované ovocem a zeleninou, léčebné a rekondiční pobyty v lázních, spolupráce se zdravotními pojišťovnami, systém hlídání preventivních prohlídek, možnost bezplatného očkování proti chřipce a další.

Ocenění jsme převzali v prostorách Kaiserštejnského paláce na Malé Straně za účasti ministra zdravotnictví prof. MUDr. Vlastimila Válka, CSc., hlavní hygieničky ČR MUDr. Pavly Svrčinové, Ph.D. a ředitelky Státního zdravotního ústavu MUDr. Barbory Mackové.

Děkuji všem kolegům, kteří se o zdraví našich zaměstnanců a pracovní podmínky starají a k tomu samému vyzývám i naše zaměstnance.

Zároveň přeji všem zaměstnancům a kolegům hezké a klidné svátky a vše dobré do nového roku 2023.

Ing. Silvie Korvasová, ředitelka EPÚ.

Volná místa Akční leták Ochutnávky