Posnídejte s Krásnem | MP Krásno

Posnídejte s Krásnem

Správný den má začít pořádnou snídaní
P. Pilčík v rozhovoru Snídaně s Novou

Chcete sobě, nebo někomu udělat radost? Můžete se přihlásit do nového projektu od Snídaně s Novou a dostat tak pořádnou snídani. V tomto balíku můžete najít i produkty MP Krásno.

Krásno se v prosinci zapojilo do projektu „Snídejte se Snídaní„. Tento pořad bude vysílán v TV Nova v pořadu Snídejte s Novou, který má průměrnou sledovanost 96 tis. diváků 15+.

Cílem projektu je udělat někomu radost a potěšit ho vydatnou snídaní. Do soutěže se přihlašují jak jednotlivci, tak i skupiny.

Toto pondělí již proběhl 1. díl s živými vstupy, na který se můžete podívat zde https://novaplus.nova.cz/porad/snidane-s-novou/epizoda/65348-7-12-2020 (časy jednotlivých vstupů: 1. vstup: 6:45, 2. vstup: 37:40, 3. vstup: 47:53).

S potěšením bylo věnováno 10 tašek s našimi výrobky Integrované střední škole ISŠ-COP, která mimo jiné vychovává i mladé řezníky a dalších 10 tašek porodnickému a novorozeneckému oddělení v Nemocnici Valašské Meziříčí. Snídaně v tomto případě byla předána na přáni divačky, která v nemocnici porodila syna Mikuláše a tímto symbolicky po Mikulášském víkendu chtěla poděkovat celému porodnicko-novorozeneckému oddělení za skvělou péči.

Další díly můžete sledovat vždy ráno ve Snídani s Novou nebo on-line na adrese: https://novaplus.nova.cz/porad/snidane-s-novou v níže uvedené dny:

2. díl: v pátek 11.12.
3. díl: v pondělí 14.12.
4. díl: v pondělí 21.12.

Přejeme vám Krásnou zábavu.

Mohlo by vás také zajímat...

Volná místa Akční leták Ochutnávky