Velikonoční dobroty od MP Krásno | MP Krásno

Velikonoční dobroty od MP Krásno

Velikonoční sortiment MP Krásno je opět tady
Velikonoční dobroty od MP Krásno

Velikonoce nás v letošním roce čekají v neděli 12. dubna 2020. Pokud už dopředu uvažujete, čím odměníte koledníky, máme pro vás skvělý a mimořádně chutný tip. Obdarujte je velikonočně laděným salámem Napoli z Krásna. Napoli je fermentovaný trvanlivý salám s výraznou a lahodnou chutí, která skvěle doplní každý poctivý chlebíček. Připravujeme však i kvalitní velikonoční šunky, které mají plátky veliké tak akorát na chlebíček.

Salám Napoli vyrábíme tradičně fermentací vybraných kvalitních surovin a osvědčené směsi koření. Na Velikonoce jsme pro vás navíc připravili jeho limitovanou edici, kterou jsme vyšperkovali veselými stuhami a velikonoční etiketou. Velikonoční edici výrobků doplňují také naše vybrané šunky, které patří mezi naše nejoblíbenější šunky vůbec.

Šunky a salámy z MP Krásno
Krájená šunka Viktorie je šunka nejvyšší jakosti a obsahuje 92 % vepřového masa. Má navíc překrásný obal s velikonoční tematikou. Velikonoční Královská šunka je výběrová šunka, která má velikost a tloušťku plátků upravenou tak, aby se plátky perfektně vyjímaly na každém chlebíčku.

Všechny naše velikonoční výrobky jsou přirozeně bezlepkové. Garantujeme vám, že si u vás budou koledníci doslova podávat dveře.

Mohlo by vás také zajímat...

Volná místa Akční leták Ochutnávky