Test kvality dětských šunek zvládlo MP Krásno na jedničku! | MP Krásno

Test kvality dětských šunek zvládlo MP Krásno na jedničku!

MP Krásno opět obhájilo svoji pozici kvalitního dodavatele uzenin
Test kvality detských šuniek zvládlo MP Krásno na jednotku!

Do testování, jak kvalitní jsou dětské šunky, které dnes běžně koupíme na pultech potravinářských řetězců, se pustila Mladá fronta DNES. Zaměřila se na kvalitu šunek, které jsou podle výrobců určené přímo dětem a měly by tak splňovat nejvyšší požadované standardy. Kvalitní šunka společně s pečivem totiž tvoří základ každé dobré snídaně či školní svačiny, kterou by malé děti rozhodně neměly vynechat.

Jak poznat poctivou šunku? 

Kvalitní šunku z vepřové kýty nebo drůbežího masa poznáte podle jejího zbarvení do růžova. Na jejím povrchu jsou jasně viditelné svaly, šunka krásně voní a při ochutnání ucítíte lehce slanou, vláčnou a lahodnou chuť, která se vám postupně rozplyne v ústech.  

Jasný vítěz

Šunka Amálka - jednička v testu dětských šunek

Mezi deseti testovanými balenými šunkami z vepřového a drůbežího masa, u kterých prováděl laboratorní testy Státní veterinární ústav v Praze, obsadila první příčku šunka od výrobce MP Krásno – Amálka – Šunka nejvyšší jakosti.  

Díky své typické masové chuti, přirozeně růžové barvě a patrným jednotlivým svalům ve struktuře získala šunka Amálka v celkovém hodnocení všech pět hvězdiček! Navíc v ní bylo zjištěno 94,6 % obsahu masa, což je ještě více, než uvádí sám výrobce.  

Kvalitu krásenských uzenin tak potvrdili nejen spokojení zákazníci, ale také nezávislé testy, které oficiálně prokázaly, že šunku z Krásna můžete svým dětem bez obav servírovat.

Stáhněte si celý obsah testu ve formátu PDF

Volná místa Akční leták Ochutnávky