V MP Krásno jsme pro vás upekli tři novinky | MP Krásno

V MP Krásno jsme pro vás upekli tři novinky

Vyzkoušejte pečené lahůdky našich řeznických mistrů
V MP Krásno jsme pro vás upekli tři novinky

Na našich pultech nově najdete Pečený bok, Pečenou sekanou a Pečenou hrubozrnnou sekanou. Pusťte se do nich společně s námi.

Pečený bok

Pečený bok patří již řadu let mezi tradiční a oblíbené speciality nejen na Valašsku. Proto jsme jej také zařadili do našeho sortimentu. Na výrobu používáme pečlivě vybrané kusy vepřového boku a vyváženou směs koření. Chuť a šťavnatost pečeného boku vás nadchne, je prostě jako čerstvě vytažený z trouby. S našim pečeným bokem připravíte vynikající víkendový oběd nebo masitou lahůdku na pořádnou párty.

Pečený bok MP Krásno

 

Pečená sekaná

Poctivá sekaná neodmyslitelně patří do tradiční české kuchyně. Už nemusíte čekat, než se vám tato lahůdka upeče, řešit ideální poměry a druhy masa. Stačí přijít k pultu našich řeznictví sáhnout po pečené sekané. Pečená sekaná má jemnou chuť a strukturu a výraznou vůni po použitém koření. Připravíte ji za pár minut na pánvi nebo v troubě. Chutná přímo skvěle v kombinaci s bramborem a se zelím. Čeká jenom na vás.

Pečená sekaná

Pečená hrubozrnná sekaná

Pro gurmány jsme upekli lahodnou hrubozrnnou sekanou, která potěší každý mlsný jazýček. Oproti klasické pečené sekané má výrazně hrubší strukturu masové vložky a ještě výraznější chuť. Tuto tradiční pochoutku vyzkoušejte za tepla s bramborem a se zelím nebo za studena s hořčicí, kyselým okurkem a křupavým chlebem.

Pečená hrubozrnná sekaná

Volná místa Akční leták Ochutnávky