Vánoční nadílka plná chutí a vůní z MP Krásno | MP Krásno

Vánoční nadílka plná chutí a vůní z MP Krásno

Limitovaná edice, která dělá radost
Vánoční nadílka plná chutí a vůní z MP Krásno

Tak jako každý rok připravujeme i letos pro naše zákazníky speciální limitovanou edici uzenin s vánoční tematikou. Víme totiž, jakou radost udělají každému, kdo je najde ve svém dárkovém koši nebo na vánočním stole. Vstupte s námi do kouzelného světa, dopřejte si pohodlí a ochutnejte všechny produkty, které jsme vytvořili pro podtržení té pravé vánoční atmosféry.

Letos jsme vsadili především na trvanlivé fermentované salámy, jejichž typickým zástupcem je Lovecký salám nebo salám Poličan. Zmíněný lovecký salám si stejně jako v loňském roce pořídíte v adventním obalu, ze kterého si pak můžete každý den ukrajovat kousek za odměnu za trpělivé čekání na Vánoce.

Napoli salám dostal elegantní vánoční stuhu a další uzeniny vánoční limitované edice – Poličan, Vysočina a Snack z vepřového masa dostaly přebal s motivy létajícího prasátka z Krásna, které rozdává voňavé vánoční dárky. Pašerácké klobásy jsou součástí čertovské edice Krásno.

Udělejte radost sobě i vašim blízkým. Vánoční edice uzenin z MP Krásno je ten pravý tip pod vánoční stromeček a na vánoční stůl plný výjimečných chutí.

Volná místa Akční leták Ochutnávky