Velikonoční recepty MP Krásno | MP Krásno

Velikonoční recepty MP Krásno

Potěšte koledníky něčím dobrým
Tipy na Velikonoční recepty

Jestli budou letos chodit šmirgustníci je nejisté. Ale kdo je připraven, není překvapen. Připravte výjimečné pohoštění, jaké vaše návštěva ještě neměla – snadno a rychle s pomocí naší kuchařky.

prvorepublikové kremrole

Kdo by neměl rád trubičky, známé taky jako kremrole. S tímto receptem zvládnete připravit tyto křupavé trubičky z listového těsta raz dva. Vyzkoušejte recept na c

Donuty smažené na sádle

Dalším ze skvělých tipů je recept na donuty smažené na sádle. Donuty můžeme připravit bez polevy a jen je zasypat cukrem. Nebo je můžete nejrůzněji vyzdobit tak, až budou oči přecházet. Dobrou volbou je třeba roztopená čokoláda a rozemleté kousky ořechů.

 

Churros

Tento recept je poněkud netradiční. Jde o mexický dezert zvaný Churros. Pokud chcete koledníky překvapit, tak toto je ta pravá volba. Churro (mn. číslo Churros) je pečivo, které je podobné koblihám. Tato pochoutka je tradičním jídlem v zimních měsících, především jako novoroční snídaně. Příprava není příliš náročná a výsledek rozhodně stojí za to. Překvapte koledníky netradičním pokrmem z jižní Ameriky.

 

Pizza šnek

Ze slaných pokrmů zaručeně nezklamou pizza šneci. Malé slané chuťovky nesmí chybět na žádné pořádné oslavě nebo venkovním pikniku. S tímto receptem je zvládne upéct snadno sami z pár surovin a za poměrně malou chvilku.

 

To byly netradiční recepty na velikonoce. Pokud chcete připravit něco více tradičního, tak se podívejte na náš další článek: Tradiční velikonoční recepty.

Více o velikonoční zvycích a tradicích jsme psali už dříve v článku o velikonočních tradicích.

Volná místa Akční leták Ochutnávky