Vítěz soutěže o nejlepší tlačenku | MP Krásno

Venkovská tlačenka vítězem soutěže o nejlepší tlačenku

Venkovská tlačenka vítězem soutěže o nejlepší tlačenku

Dřevěné městečko v Rožnově pod Radhoštěm ožilo jako každý rok tradičním masopustním veselím, které se konalo v sobotu 15. 2. 2020.

Letošní již 31. ročník masopustu navštívilo téměř osm tisíc návštěvníků. Návštěvníci měli možnost zúčastnit se originálního masopustního průvodu plného masek všeho druhu. Masopustní obchůzku doprovázela svými písněmi a tanci cimbálová muzika Soláň a tanečníci. Po celý den hrála dechová hudba „Horňané“ z Horní Bečvy. Na letošním masopustu samozřejmě nechyběla pestrá nabídka výrobků řeznických mistrů. Návštěvníci mohli ochutnat tradiční masopustní speciality, jako jitrnice, jelita, tlačenky, klobásy všeho druhu a další pochoutky. Měli také možnost hlasovat v laické anketě „O nejlepší řeznický stánek“.

Součástí  masopustu byl 23. ročník soutěže řeznických mistrů „O nejlepší valašskou klobásku“ a 13. ročník soutěže „O nejlepší valašskou tlačenku“, kterých se zúčastnilo hned několik statečných řeznictví a lokálních firem.

Společnost MP Krásno, a.s. získala v soutěži „O nejlepší valašskou tlačenku“ 1.místo. se svou venkovskou tlačenkou.

Pokud jste letos masopustní veselí nestihli, můžete se alespoň podívat, jak to na Rožnovském masopustu vypadalo a těšit se na příští rok.

Volná místa Akční leták Ochutnávky