Video – grilovaný hovězí steak se zelným salátem | MP Krásno

Video – grilovaný hovězí steak se zelným salátem

Grilujeme s mistrem řezníkem - Letní video návod

Video recept na přípravu výborného grilovaného hovězího steaku s osvěžujícím zelným salátem pro vás nachystal sám majitel firmy MP Krásno, a.s. řeznický mistr Karel Pilčík. V pořadu České televize Hobby naší doby jej přivítala legendární herečka Jiřina Bohdalová

Chystáte se překvapit vaši návštěvu vynikajícím grilovaným jídlem, které ji zcela ohromí?  Grilovaná hovězí roštěná je překvapivě měkké a lahodné maso. Vybírejte však roštěnou s jemným tukovým mramorováním pro větší šťavnatost. Nakrájejte ji na silnější plátky a tyto vydatně osolte a opepřete.

Zelný salát připravíte z najemno nakrájeného hlávkového zelí, které smícháte s nasekaným čerstvým koprem. Přidejte najemno nakrájenou jarní cibulku a smíchejte vše s bílým jogurtem. Do salátu přidejte ještě lžičku medové hořčice, dvě lžíce vinného octa a dvě lžíce olivového oleje.

Plátky roštěné položte na prudce rozpálený gril a připravujte pod zakrytým víkem 2,5 – 3 minuty z každé strany pro přípravu medium. Grilujte o jednu minutu více, pokud chcete mít plátek masa úplně propečený.

Celé video s přípravou najdete na webu České televize

Grilovaná vepřová roštěnka se zelným salátem

Mohlo by vás také zajímat...

Svátek Tří králů

Svátek Tří králů

05. 01. 2022
Volná místa Akční leták Ochutnávky