Video – grilovaný hovězí steak se zelným salátem | MP Krásno

Video – grilovaný hovězí steak se zelným salátem

Grilujeme s mistrem řezníkem - Letní video návod

Video recept na přípravu výborného grilovaného hovězího steaku s osvěžujícím zelným salátem pro vás nachystal sám majitel firmy MP Krásno, a.s. řeznický mistr Karel Pilčík. V pořadu České televize Hobby naší doby jej přivítala legendární herečka Jiřina Bohdalová

Chystáte se překvapit vaši návštěvu vynikajícím grilovaným jídlem, které ji zcela ohromí?  Grilovaná hovězí roštěná je překvapivě měkké a lahodné maso. Vybírejte však roštěnou s jemným tukovým mramorováním pro větší šťavnatost. Nakrájejte ji na silnější plátky a tyto vydatně osolte a opepřete.

Zelný salát připravíte z najemno nakrájeného hlávkového zelí, které smícháte s nasekaným čerstvým koprem. Přidejte najemno nakrájenou jarní cibulku a smíchejte vše s bílým jogurtem. Do salátu přidejte ještě lžičku medové hořčice, dvě lžíce vinného octa a dvě lžíce olivového oleje.

Plátky roštěné položte na prudce rozpálený gril a připravujte pod zakrytým víkem 2,5 – 3 minuty z každé strany pro přípravu medium. Grilujte o jednu minutu více, pokud chcete mít plátek masa úplně propečený.

Celé video s přípravou najdete na webu České televize

Grilovaná vepřová roštěnka se zelným salátem

Volná místa Akční leták Ochutnávky