Grilovací sezóna je v plném proudu | MP Krásno

Grilovací sezóna je v plném proudu

Připravte takové speciality, že se všem budou sbíhat sliny
Letní grilování špekáčků a masa

Vášeň, kulinářský zážitek i společenská událost. Tím vším je grilování, které je v Česku mimořádně populární. Připravte i vy parádní grilovačku, na kterou budou všichni ještě dlouho vzpomínat. Nepodceňte přípravu a vyberte jen ty nejlepší suroviny.

Léto je tady. S tím se pojí opalování, zahánění žízně pivem a litry limonád, koupání a samozřejmě taky grilování. S pivem a opalováním vám příliš neporadíme, zato grilování rozumíme skvěle. Připravili jsme pro vás několik zajímavých receptů, které pozvednou setkání u grilu téměř na úroveň kulinářských hodů.

Pomazánka z grilovaného lilku s chlebem a klobásou ze zelím

Na gril nepatří pouze grilované maso. Dobře připravená grilovaná zelenina ještě více umocní váš kulinářský zážitek . Zkuste připravit pomazánku z grilovaného lilku podle našeho receptu.pomazánka z grilovaného lilku s klobásou se zelím

 

Grilovaná klobása se sýrem s žampiony a brambory

Grilovat můžete i na pánvi, plechu, či misce z alobalu. Podívejte se na další z našich skvělých receptů, který zaplní vaše hladová břicha explozí jedinečných chutí.grilovaná klobása se sýrem, žampiony a brambory

 

Valašský mix na grilu

Neskutečně voňavý mix plný chutných grilovaných klobásek a zeleniny potěší snad každého, kdo miluje grilování. Jednoduše se připravuje a chutná prostě skvěle. Ochutnejte ho.

Valašský mix na grilu

Nakoukněte také do naší sekce receptů na gril, kde najdete další tipy pro vaše grilování.

Nevíte, jaké maso a uzeniny koupit na gril? Podívejte se do naší sekce specialit na gril.

Volná místa Akční leták Ochutnávky