T-Mobile Benefit program | MP Krásno

T-Mobile Benefit program

Rádi bychom Vás informovali, že byla se společností T-Mobile uzavřena Rámcová smlouva o T-Mobile Benefit programu pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, na základě které můžete získat pro sebe a svoji rodinu výhodnější tarify, ceny a další služby.  Nové podmínky jsou platné od srpna 2021.

Mezi hlavní benefity patří volání ZDARMA mezi firemní smlouvou a T-Mobile Benefit programem, 40% sleva na tarify Můj včetně datových tarifů oproti běžnému trhu, speciální tarif sjednaný jen pro společnost MP Krásno a získání dalších výhod, např.:

  • službu Magentu 1 (hromadná sleva za aktivaci více služeb)
  • možnost nákupu telefonu na splátky
  • slevy na vybrané telefony a příslušenství
  • služby pro děti Školák
  • obsluhu svých čísel vč. náhledu na vyúčtování přes aplikaci Můj T-Mobile a další.

V souvislosti s tímto, se budou v průběhu srpna/září Vaše soukromé čísla a čísla rodinných příslušníků převádět z firemní (stávající) Rámcové smlouvy do tohoto nového T-Mobile Benefit programu na Vaše rodné číslo. Převody se budou realizovat telefonickým kontaktem s pracovníkem T-Mobile pro uzavření nové Účastnické smlouvy. Bude k tomu sloužit rezervační systém, kde si objednáte termín pro převod svých čísel. SMS s odkazem na rezervační systém vám bude doručena od T-Mobile v průběhu srpna.

Zkontrolujte si pár posledních vyúčtování a předběžně si vyberte z nabídky tarif, který by se vám líbil. Při následném hovoru s pracovníkem T-Mobile si také můžete nechat tarif doporučit.

Na Vaše rodné číslo můžete využít až 7 hlasových karet a další služby od T-Mobile jako je internet, televize a další.

Bližší informace spolu s nabídkou tarifů naleznete v souboru ke stažení.

T-Mobile Benefit program – MP Krásno (PDF)

 

Volná místa Akční leták Ochutnávky