Na Valašsku je Krásno

Zaregistrujte se do internetové aplikace.
https://www.mobilni.app/web/poznavamevalassko


Vyrazte do přírody s chytrým telefonem, potřebujete mobilní data a povolte určení polohy.
Vyberete si jeden z Krásnopointů a aplikace Vás povede k tomuto místu. Je velmi pravděpodobné, že při odpovědném plánování posbíráte během jednoho výletu body z několika Krásnopointů, tak jak je postupně na trase navštívíte.


Vydat se do přírody s cílem nasbírat co nejvíce bodů, které se rovnají výškovým metrům navštívených Krásnopointů, je ohromnou motivací pro poznání Valašska jako turista, běžkař, či skialpinista nebo jezdec, třeba na koni.

U každého místa je číslo, které reprezentuje výškové metry. Při jeho návštěvě se vám v okruhu 30 metrů od tohoto místo objeví na telefonu hlášení o návštěvě míst a na fotce místa se otevře zelený kruh. Zároveň se vám zobrací celkový počet získaných Krásnopointů.

Vyhodnocení o ceny MP Krásno probíhá 4x za rok, jako jaro, léto, podzim a zima. Pro zařazení do slosování o výhry je potřeba nasbírat v daném ročním období základní min počet bodů, který je dopředu určen – 5000.

V každém ročním období je základní nabídka 9 míst. Poslední den v období se v aplikaci objeví dalších devět míst na nastávající období.

Odstartovali jsme 1.března 2024. První, jarní období trvá do 31.května. Kdo se k nám přidá?

Stáhněte si nejnovější akční leták