decoration-land
zijte-krasne-CZ

Historie a současnost rodinné společnosti Krásno

Historie a současnost

Řeznický rod - rodokmen
1855
Rod Pilčíků se věnuje řeznickému řemeslu již od roku 1855. S řemeslem tehdy začal Jiří Pilčík.
Pan Karel Pilčík se svým otcem - historická fotka
Z generace na generaci
Tradice se dědila z pokolení na pokolení a současný majitel Karel Pilčík, který se řemeslu vyučil po boku svého otce a strýce, dnes představuje již pátou generaci tohoto rodu.
výrobní haly
1993
Rok, kdy vzniklo samostatné Krásno. Majitelé v té době privatizovali zastaralou provozovnu, z níž dokázali v poměrně krátké době vybudovat moderní podnik, který dnes patří mezi tři největší zpracovatele masa v oboru.
279-1
2004
Do plného pracovního procesu se zapojily děti současného majitele pana Karla Pilčíka. Rodinná tradice řeznického rodu z Valašska tak má své pokračovatele Pavlínu a Karla ml.
fermentované klobásky
2008
Součástí Krásna se stal bývalý Masokombinát Martinov, který prošel nákladnou modernizací. Hlavním záměrem bylo rozšíření portfólia výrobků a trvanlivé uzeniny.
nářezový stroj
2020
Krásno jde s dobou a investuje do špičkového nářezového centra s robotickou linkou. V té době 1. svého druhu v ČR a SR.
Špek dědy Pilčíka na pozadí
Na Valašsku je Krásno
Upevnění pozice na trhu, sjednocení vizuálního stylu, kterým jsme našim zákazníkům ukázali skutečnou tvář naší rodinné společnosti. Hlavním mottem se stalo "Na Valašsku je Krásno".

V podniku se staví na principech rodinné firmy a na úctě k zaměstnancům, kterých je přibližně tisícovka. Našich zaměstnanců si nesmírně ceníme. Víme moc dobře, jak náročné je sehnat kvalitního řezníka.

Stáhněte si nejnovější akční leták