V 90. letech bylo Krásno malou lokální provozovnou, od té doby se ale změnilo v moderní podnik v srdci Valašska, který patří mezi pětici největších výrobců masných produktů v České republice. Taková změna obnášela výrazné investice, aby výroba vyhovovala přísným evropským normám. Krásno ušlo obrovský kus cesty, jeho současné technologie se vyrovnají špičkovým podnikům v Evropě.

Krásno v průběhu let prošlo celou řadou úspěšných prověrek a má všechny klíčové certifikáty pro evropský trh. Ve společnosti je zaveden systém HACCP – celý proces výroby je tedy pod stálým veterinárním dozorem, což zaručuje prvotřídní kvalitu surovin i samotných produktů

Veškeré produkty jsou vyráběné v podmínkách, které garantují ty nejvyšší bezpečnostní a zdravotní standardy. Společnost MP Krásno, a.s. je v současné době plně certifikována pro společný trh EU. Současný stav technologického vybavení je na vysoké úrovni a v mnoha parametrech se vyrovná špičkovým evropským podnikům.

Společnost MP Krásno, a.s. je držitelem certifikátu IFS (International Food Standard). Tento mezinárodní standard je používán k hodnocení dodavatelů nadnárodních obchodních řetězců a sdružuje v sobě požadavky na systém řízení jakosti a na zdravotní nezávadnost potravin. MP Krásno, a.s. je držitelem tohoto certifikátu již od roku 2006 a úspěšně jej obhajuje v pravidelných auditech.

 

Certifikáty ke stažení

CZ verze:

EN version:

 

decoration-suhaj-trakac
decoration-klobasovnik
Stáhněte si nejnovější akční leták