noico

Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2020

V roce 2020 se v soutěži pořádaném Českým svazem zpracovatelů masa (ČSZM) umístily hned dvě prodejny MP Krásno. S hrdostí oznamujeme, že to byly prodejny v Jihomoravském kraji – konkrétně ve Veselí nad Moravou a ve Zlínském kraji v Bojkovicích. Přečtěte si více o ocenění Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2020

noico

MP Krásno opět v žebříčku 100 nejlepších

MP Krásno se umístilo v žebříčku 100 nejlepších firem i v 25. ročníku tohoto prestižního ocenění. Více se můžete dočíst v aktualitě o Ocenění pro 100 nejlepších firem.

noico

Diamantová liga kvality 2019

MP Krásno je držitelem ocenění v segmentu maloformátová prodejna. Konkrétně jde o podnikovou prodejnu v Bzenci. Toto ocenění uděluje Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR a jde o projekt, který oceňuje nejkvalitnější prodejny v České republice, které mohou přinášet inspiraci ostatním.

noico

Nejlepší tlačenka v Rožnově

MP Krásno má nejlepší tlačenku v Rožnově pod Radhoštěm. Alespoň podle rozhodnutí soutěže, která zde každoročně probíhá. 13. ročník soutěže o nejlepší valašskou tlačenku, které se účastní řeznictví a lokální firmy. Čtěte více o venkovské tlačence, která se stala vítězem soutěže o nejlepší tlačenku.

noico

MP Krásno získalo certifikát Tradiční český obchod

Asociace tradičního českého obchodu (AČTO) uděluje od roku 2017 značku Tradiční český obchod – certifikováno. Touto značkou jsou označovány prodejny, které zákazníkům poskytují vysokou úroveň kvality služeb, sortimentu a mají profesionální personál. Jedním z kritérií, které naše prodejny bez problémů splňují, je podíl domácího zboží ve výši alespoň dvou třetin. Více o ocenění se dozvíte […]

noico

Krásno patří mezi nejlepší firmy

Na konci roku 2016 převzal majitel Krásna Karel Pilčík z rukou prezidenta Agrární komory ČR Miroslava Tomana ocenění Českých 100 nejlepších v oborové kategorii Zemědělství a potravinářství. Krásno se tak opět zařadilo mezi nejlepší české firmy pro rok 2016.

noico

Uzeniny z Krásna jsou České chuťovky 2016

Vesnická šunka a Venkovská klobása z Krásna získaly značku Česká chuťovka 2016. Letošní Dětskou chuťovkou se navíc stala šunka Amálka. Slavnostní vyhlášení soutěže tuzemských potravinářských výrobků proběhlo 20. října 2016 v Senátu Parlamentu České republiky. Více informací o soutěži najdete na webu Česká chuťovka nebo na facebookové stránce.

noico

Krásno získalo titul Podnik podporující zdraví

Krásno patří dlouhodobě mezi podniky, které dbají na zdraví zaměstnanců. Firma získala na základě auditu ministerstva zdravotnictví titul Podnik podporující zdraví nejvyššího stupně, a to na tříleté období do roku 2019. Ministerstvo ocenilo dlouhodobý a iniciativní přístup majitelů a vedení firmy k oblasti ochrany zdraví na pracovišti.

noico

Česká chuťovka

2013 - společnost MP Krásno získala ocenění Česká chuťovka za salám Attila a Staročeskou šunku zauzenou. Vyzkoušejte i vy tuto vyhlášenou chuťovku MP Krásno.

noico

Ocenění značkou KLASA

2013 - společnost MP Krásno získala pro výrobky Šunka Krásno, Valašská klobása a Valašský špek ocenění kvality KLASA. Více o tomto ocenění se dozvíte zde.

noico

Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2012 za Zlínský kraj

Prodejna MP Krásno se stala "Řeznicko-uzenářskou prodejnou roku 2012 za Zlínský kraj". Více o ocenění a za co jej prodejna obdržela se dozvíte zde.

noico

Rekord - nejdelší trvanlivé cigáro

2011 - oborný tým sedmi zaměstnanců MP Krásno, a.s. vyrobil trvanlivé cigáro dlouhé 96 metrů. Na jeho výrobu bylo použito 53,5 kg vepřového masa.

noico

„Českých 100 nejlepších“

2010 - společnost MP Krásno se v letošním ročníku ankety "Českých 100 nejlepších" umístila na 93. místě. Více o tomto ocenění se dozvíte zde.

noico

Ocenění Fakultou veterinární hygieny a ekologie

Od fakulty veterinární hygieny a ekologie získala společnost MP Krásno ocenění za spolupráci při výuce a realizaci vědecko-výzkumných prací v praxi.

noico

Ocenění "Podnik podporující zdraví"

Ministerstvo zdravotnictví České republiky prověřilo naši firmu v kvalitě ochrany a podpory zdraví zaměstnanců podle kritérií Evropské sítě.

noico

Řeznická prodejna roku 2010 za Zlínský kraj

2010 - prodejna MP Krásno ve Valašském Meziříčí se stala "Řeznickou prodejnou roku 2010 za Zlínský kraj. Více o tomto ocenění se dozvíte na stránce zde.

noico

Řeznická prodejna roku 2010 za Moravskoslezský kraj

Prodejna MP Krásno v Ostravě se stala "Řeznickou prodejnou roku 2010 za Moravskoslezský kraj". Více o tomto ocenění a za co ji prodejna obdržela najdete zde.

noico

Nejlepší valašská klobása 2009

Ocenění je opět u nás v Krásnu a navázali jsme tak na vítězství z let 2000, 2001 a 2005. 1. místo v soutěži „O nejlepší valašskou klobásu“. Více o ocenění zde.

noico

Cena spotřebitelů 2007

2007 - Dušená šunka Krásno byla oceněna Cenou spotřebitelů v rámci průzkumu Q magazínu. Více o tomto ocenění naleznete na stránce zde. MP Krásno.

noico

HIT 2007

2007 -  Dětská šunka Krásno získala ocenění v rámci ankety HIT 2007 vyhlašované magazínem Moderní obchod. Více o tomto zajímavém ocenění najdete zde.

noico

Nejlepší valašská klobása 2005

1. místo v tradiční soutěži "O nejlepší valašskou klobásku" za rok 2005, Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Více se můžete dočíst zde.

noico

Osvědčení KLASA

Ocenění za rok 2004. Národní značka kvality KLASA - Valašská klobása, Valašské párečky, Valašský špek, Šunka Krásno a Rožnovský salám. Více se dozvíte zde.

noico

Křišťálová sekyrka

2002 - ocenění "Křišťálová sekyrka" od Českého a slovenského odborného nakladatelství, redakce časopisu Maso. MP Krásno - zakousněte se do toho s chutí.

noico

Zlatá Salima 2002

2002 – Zlatá Salima za Valašskou klobásu na Mezinárodních potravinářských veletrzích Salima v Brně. Více o tomto ocenění se dočtete zde. MP Krásno.

noico

Nejlepší Valašská klobása 2001

2001 - 1. místo v soutěži "O nejlepší valašskou klobásu" - Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Více o soutěži se dočtete zde. MP Krásno.

noico

Nejlepší Valašská klobása 2000

1. místo v soutěži "O nejlepší valašskou klobásu" Valašské Muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Více o tomto ocenění se dočtete zde. MP Krásno

noico

Zlatý Ibucob 2000

2000 - hlavní cena "Zlatý Ibucob" na Mezinárodních potravinářských veletrzích Salima v Brně za výrobek Rožnovský salám. Více o tomto ocenění se dočtete zde.

noico

Rekord – Nejvíce připravených porcí uzeniny

Vytvoření českého rekordu "Nejvíce připravených porcí uzeniny" - na farmě Bolka Polívky v Olšanech připraveno na jedné pánvi celkem 1 400 porcí uzeniny

noico

Vynikající výrobek

Ocenění "Vynikající výrobek" za trvanlivý salám Vysočina udělilo Společenstvo řezníků a uzenářů v rámci přehlídky jakosti trvanlivých masných výrobků v Praze.

Stáhněte si nejnovější akční leták